Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
niestety zamówienie bez uwzględnienia prośby napisanej przy składaniu zamówienia w uwagach :/
Kolejny raz bardzo smaczne jedzenie a ostatni błąd w postaci przypalonych burgerów w Jolly Roger nie powtórzył się.
Miło, że ktoś ogarnia opinie i przy tym zamówieniu fajne podejście z humorem w postaci przeprosin napisanych na pudełku za przypalone kotlety w poprzednim zamówieniu.
Na pewno tam wrócimy kolejny raz.
Niekoniecznie na plus oceniam rozwiązanie z burgerem gratis bo ktoś zamówi 9 razy jednego burgera i 10 dostanie gratis a inni zamówią 9 zestawów po 222 zł a też otrzymają tylko jednego burgera.
Pyszne jak zwykle
:)
Najlepsze burgery w Czeladzi. Bardzo dobra obsługa. Wszystko ma 5 gwiazdek.
Wszystko smaczne i nawet szybka dostawa
Bardzo smaczne jedzenie choć w dwóch burgerach Jolly Roger mięso było mocno przypalone.
Całość dobrze przyprawiona, nie przesolona jak w Krowa Mać. Bułki smaczne i nie rozpadają się pod wpływem sosu. Z pewnością będę często odwiedzał to miejsce. Obsługa młoda kobieta bardzo miła i sympatyczna. Oby więcej było takich miejsc godnych polecenia.
Daję 3 za brak sosu serowego, który zamówiłam osobno. Po zgłoszeniu telefonicznym otrzymałam informację, że można mi albo dowieźć albo "dać więcej sosiku przy następnym zamówieniu", powiedziałam, że wolałabym dostać zwrot za sos, blikiem na numer telefonu to 6zł, 4zł za sos i 2zł na koszt opakowania. Dostałam informację, że nie jest doliczana opłata za opakowanie na sos, co jest sprzeczne z informacjami przy składaniu zamówienia przez stronę internetową. Pani odbierająca telefon miała się skontaktować z szefową czy jest taka możliwość. Informacji jak i zwrotu na numer telefonu nie otrzymałam.
Wszystko super :)
Fajny i dobry pomysł frytek z dodatkami
Wszystko idealnie
Brak. Nie musiałem jeść później kolacji:)
Dobra zmiana z opakowaniami na wynos
Klasyk z Czeladzi jest rewelacyjny! Top
Wszystko super jak zawsze
Klasyk z Czeladzi pyszny
Smacznie świeże ciepłe POLECAM
Wszystko ok!
Przepyszne burgery <3
Super obsluga pyszny burger! Polecam
Szybko, sprawnie i smacznie, jak zawsze🙂
Szybko i smacznie, nic dodać nic ująć
The best 🤌🏼
.
Ok
Pyszne polecam
Szybko i pysznie😋
Wszystko szybko smacznie
Wszytko ok, polecam
Polecam szybka dostawa i jedzenie pyszne
Bardzo dobre posiłki, solidna firma.💪
Top!
Najlepsze burgery 🫡
Brak uwag wszystko git
Wypas
.
Brak
Troche dlugi czas realizacji dostawy. Reszta na 5!
Niestety 4 szt burgerów i w każdym bułka maślana przypalona, twarda podeszwa ledwo można było to pogryźć.. zamawiałem wiele razy i tylko teraz taka sytuacja. Z racji braku czasowej możliwości zjedliśmy co do przywieziono jednak z całkowitym niesmakiem. Trochę straciłem w oczach znajomych polecając im ElChapo na obiad, że się nie zawiodą i wyszedł lekki przypał.
11/10
Jak zawsze- jakość i smak bezkonkurencyjne :)
Jak zawsze pyszne!
ok
Zamówienie internetowe
Potwierdzenie meilowe po 12:00
zamówienie bedzie gotowe 14:11
telefon - jedna koleżanka wychodzi z pracy przed 14, jeżeli nie ma szansy wcześniejszej realizacji, proszę o anulowanie jednego burgera.
Telefon po 5 min - ok nie ma problemu, zwrocimy pieniądze w gotówce.
Docelowe dostarczenie zamówienia 13:10
...
:)
Polecam najlepsze burgera ever
Super godne polecenia
Bardzo smaczne
Jak zawsze pyszne 🤝🤝
Jem sporadycznie, ale w regionie najlepsze burgery. Na dowóz niestety ale się czasem mogą rozczłonkować jednak smak, jakoś produktów zostaję bez zmian
10/10 gwiazdek :) Łatwe zamawianie przez strone, zawsze pyszne ciepłe jedzenie, miły i pomocny kontakt z obsługą :)
Zamawiam periodycznie jedzenie od początku istnienia tej restauracji. Gorąco polecam za dobrą jakość produktów i wyjątkowe podejście do klienta.
Jak zawsze pychota!
Jak twierdzą moje dzieci "to jest pyszne":)
Pychota
Uwag brak. Fajni ludzie, pyszne i świeże jedzonko a czas oczekiwania to luksus :33
Wszystko super szybki czas oczekiwania oraz świeże jedzenie
Pyszne burgery
Pyszne burgery, szybko zrealizowana dostawa. Polecam!
Pyszne świeże idealne
5/5 wszystko bardzo dobrze jak zawsze :) pyszne jedzenie, miła obsługa, szybka dostawa :) Kontakt z restauracji jak zawsze na +
Bardzo dziękuję za szybsze dostarczenie zamówienia :D